Výbava

Prouzova 700px

mg4Poslední přírůstek značky TaylorMade v segmentu wedží – Milled Grind 4, zkráceně MG4 – vysílá jasný vzkaz. A sice ten, že počasí, konkrétně déšť už na vás jen tak nevyzraje. Zapracovali totiž na vylepšení rotace při hře za deště a na mokrém povrchu.

Celý článek...

sna

Upravené wedge SnakeBite jsou znovu na scéně, a to hned ve třech variantách, SnakeBite, SnakeBite One Length a zcela nový model pro výrazné zlepšení hry SnakeBiteX. Hlavní aktualizace se týká drážek, navržených tak, aby maximálně přispěly k rotaci, Cobra to příhodně nazývá více „kousnout" (bite) v okolí greenu.

Celý článek...

ssg5

Shot Scope tlačí na pilu a představuje další ze svých novinek, a sice modernizované GPS hodinky G5. Upravený vzhled, několik barevných verzí nebo vyměnitelný řemínek, to jsou ty méně zásadní proměny, nicméně jde o zajímavou volbu z hlediska přizpůsobení dle výběru hráče. Každopádně golfisté v tomto produktu poprvé dostávají možnost „postavit si" své vlastní hodinky – takové, co padnou jejich hře i stylu. Dokonce tak můžete mít i dvoubarevný pásek a každý den jej měnit.

Celý článek...

ebtGlobální obuvnický pionýr ECCO GOLF opět posouvá hranice komfortu, stylu i inovací, a to prostřednictvím modelu ECCO BIOM® TOUR. Bota stojí na prověřené technologii Biom Natural Motion. Spajky Pivix v kombinaci s dodatečnými drážkami přispívají k dokonalé trakci a stabilitě během švihu, voděodolná membrána udržuje chodidlo v suchu i pohodlí, a to i za krajně deštivého počasí. Střední část obuvi pracuje s ultralehkým a měkkým materiálem, který tlumí chodidlo při dopadu a zároveň pomáhá vrátit energii.

Celý článek...

LibInspirace uměním a adaptace na špičkový výkon, tak by se dala ve stručnosti charakterizovat nová luxusní kolekce Pumy, jež se pro tuto příležitost spojila s ikonickou značkou Liberty of London a dala vznik oblečení Puma x Liberty.

Celý článek...

TTSZačátkem srpna se poodhalila opona nad novým přírůstkem v segmentu želez Titleist, když na scénu uvedli řadu T-Series. Konkrétně se jedná hned o čtyři modely navazující na své předchůdce, které výrobce uvádí ve dvouletých intervalech. Zadání znělo nekompromisně – zkonstruovat nejvýkonnější železa pro každého hráče. V praxi to obnáší pochopit potřeby golfistů všech úrovní.

Celý článek...

PING GLe3

Společnost PING dlouhodobě vnímá rostoucí podíl golfistek na trhu a pravidelně pro ně chystá své sety. Jejich zatím posledním příspěvkem tohoto druhu je řada G Le3, zahrnující vše, od drajvru až po patry v celé jejich typové škále. Odlehčené hole s technologiemi přispívajícími k usnadnění hry a vylepšení skóre vycházejí i z grafiky jasně odkazující na ženy. Barevnému schématu dominují akcenty zlaté, stříbrné a modrofialové.

Celý článek...

fj AWCo nevidět příjemným teplotám utne a záhy si připomeneme okřídlenou větu, že „není špatného počasí..." Na prodejní pulty proto dorazí svršky, které vás před živly bezpečně ochrání. FootJoy není výjimkou a připravil pro vás kolekci Podzim/Zima 2023, v níž hrají prim dvě řady, ThermoSeries a HydroSeries.

Celý článek...

botra

Nazujte si obuv značky TravisMathew a vykračujte si po fervejích podobně jako letošní vítěz Masters Jon Rahm. Ideálně v modelu Ringer, který tak trochu čerpá z aury obestírající světovou jedničku. Ačkoliv je značka na trhu teprve od roku 2007, poměrně rychle si razí cestu za výsluní. A španělský bojovník jim v tom zdatně pomáhá.

Celý článek...

Strana 3 z 79

3

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...