Výbava

Prouzova 700px

TM StNekonvenční přístup v konstrukci zcela nových želez má pomoci širšímu spektru hráčů k ještě lepším výsledkům. Právě to si TaylorMade slibuje od svých nových želez Stealth HD. Ta už od pohledu nabízejí dostatek tolerance a míček jimi snadno vyšlete do vzduchu.

Celý článek...

stor2Přesně tak si budete připadat i v zimních či podzimních plískanicích, kdy zima leze za nehty, případně je blátivo. FootJoy přináší řešení v podobě obuvi Stormwalker. Výrobce nabízí verzi pro dámy i pány, v obou případech zaručuje odolnost, prodyšnost a voděodolnost. Svršek je z kvalitní kůže, vnitřek opatřili izolační vložkou (3M Thinsulate), poskytující teplo i pohodlí.

Celý článek...

Erawan-ilu1-750Golfové simulátory sice nedokážou nahradit pocit, kdy jdete po čerstvě posekané ferveji a cítíte na tváři vlahý vítr, ale na druhou stranu, komu by se chtělo na jarní vánky čekat celou zimu, aniž sáhne na hole? Vzít do ruky železo, obout golfové boty a nasadit zelené sako pro vítěze Masters můžete i doma v obýváku nebo firemní zasedačce.

Celý článek...

nel... anebo se tak alespoň můžete cítit. V aktuálním vydání časopisu Golf jsme psali o proměnách golfové módy a nová dámská kolekce J.Lindberg – kolekce Nelly Korda – je toho důkazem. V bundě Reversible Bomber z vás bude sebevědomí doslova sálat, vaši ženskost naopak podtrhnou šaty NK.

Celý článek...

samPonechám na vás, zda budete na hřišti tančit, jedno je však jisté – na ferveje a greeny se v limitované edici vrací obuv Samba Golf, nadčasová klasika, jež původně fotbalistům umožnila trénovat na ztvrdlém a zmrzlém povrchu. I když barevné provedení evokuje spíše „letní obutí", Samba je určená do chladnějších dní, přičemž světlé barvy vám mají dodat energii.

Celý článek...

Fit kitV TaylorMade přistupují k výkonu každého golfisty individuálně, a tak se inženýři a produktoví vizionáři snaží vyvíjet nejen inovativní produkty, ale zároveň chtějí pomocí fittingu přiblížit výkon každého hráče k jeho maximu. I proto si položili jednoduchou otázku: Jak umožnit fittérům, aby mohli využít co nejširší spektrum loftu i lie u pravorukých i levorukých hráčů? V odpovědi na tuto otázku se zrodil revoluční zákaznický fittingový systém – SelectFit Kit.

Celý článek...

rb-tour-tourx-heroStále přemýšlíte, čím své blízké obdarovat? Co se takhle inspirovat u Mizuna a doplnit zásoby míčků nebo starý onošený bag vyměnit za novou variantu? Pokud uvažujete stejným směrem, nabízí výrobce míče RB Tour či RB Tour X, které vynikají měkkým kontaktem při zásahu, vykazují nízkou rotaci, takže jsou výborné pro hru z týčka. Dimply AXIALFLOW přispívají k vyššímu úhlu odpalu, naopak při ranách železy ve srovnání s jinými míčky docílíte plošší dráhy letu. Ideální volbou jsou pro golfisty s vyšší rychlostí hlavy hole. Cena za tucet míčků odpovídá ekvivalentu 55 euro. Detailní informace o produktu najdete na mizunogolf.com/us/balls.

Celý článek...

modraI když se nedá příliš věřit tomu, že by v Japonsku zdomácněl český song, jehož název jsme použili v titulku, nejspíš i pro výrobce špičkových želez představuje modrá dobrou volbu. Proč by jinak Mizuno přišlo s verzí želez Pro 221 v modré povrchové úpravě... Od srpna uvedli na trh limitovaný počet 1 221 setů těchto želez.

Celý článek...

scaryZnačka PRG si své místo mezi příznivci golfu vybojovala díky opravdu nepřehlédnutelným doplňkům. V prvé řadě jde o nepřebernou skálu head coverů, a to jak na patry, tak na drajvry. Od uhlazenějších modelů, jako jsou třeba čtyřlístky pro štěstí až po covery s obrázkem masky ze série Scary Movie. Do nevšedního „kabátku" přitom obléknete jak patry typu blade, tak mallety.

Celý článek...

Strana 7 z 79

7

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...