adiult

Adidas nabízí recept prostřednictvím Frostguard technologie, jež vás má ochránit před větrem, deštěm i chladem. Třeba si tak i prodloužíte svou golfovou sezonu. Premiovou kolekci založenou na uvedené technologii a sloužící stejně dobře golfistkám jako golfistům najdete pod označením Ultimate365 Tour.

Jakmile teploty klesnou, golfisté uvítají cokoliv, co je ochrání před nepřízní počasí, adidas proto nabízí nejnovější materiálové inovace, které stojí na nízké hmotnosti, zaručení tepla i nulovém omezení pohybu.
„Víme, že nepříznivé počasí může být jednou z příčin, proč se své oblíbené zábavy golfista vzdá. Proto se snažíme navrhovat oblečení, s jehož pomocí si sezonu prodloužíte," vysvětluje ředitel sekce oblečení adidas Golf Shaun Madigan a dodává, „náš primární úkol spočívá v navržení sportovně laděného oblečení, které vás ochrání před živly, zamezí úniku tepla a můžete se v něm volně pohybovat. Věřím, že ať budete hrát za jakýchkoliv podmínek, my svůj úkol splníme."

Madigan osobně doporučuje dámskou i pánskou bundu Ultimate365 TOUR Frostguard z fleecu, vycházející z technologie WIND.DRY, jež vás ochrání proti chladu a větru. O podobné vlastnosti se opírá i vesta. Je velmi lehká, skladná a stejně jako bunda díky repelentu odpuzuje vodu.
Nezapomeňte ani na mikinu Ultimate365 TOUR COLD.RDY, která vás udrží v teple, aniž by jakkoliv omezovala v pohybu. Z řady Ultimate365 TOUR WIND.RDY slouží vypíchnout vestu, jejíž vnější vrstva z recyklovaného nylonu a spandexu dobře chrání i v silnějším větru, svetr s polovičním zipem, kalhoty nebo fleecovou mikinu.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...