Výbava

Prouzova 700px

miz 40Letos to jsou čtyři desetiletí, co se značka Mizuno objevuje na Tour. To je už slušná řádka let, a tak se rozhodli oslavit toto výročí limitovanou edicí doplňků. V omezeném počtu pustili do prodeje headcovery na drajvr a patry, čepici, desky na skórekartu, obal na birdie kartu, ručník, vypichovátko a markovátko.

Celý článek...

B3 TripleZ titulku je zjevné, jakým holím budou věnovány následující řádky. Patry Scotty Cameron patří k tomu nejlepšímu na trhu už léta, pojďme si proto bez otálení představit čerstvou novinku. Seznamte se s modely B3 Triple Black Design LTD.

Celý článek...

cosnaNedávno dorazila do obchodu nová wedge od Cobry, model Snakebite v povrchové úpravě typu raw, která je na Tour velmi oblíbená. K mání je ve třech různých provedeních spodku, všestranný model vhodný pro středně tvrdé až tvrdé povrchy, klasický model s progresivní šířkou od paty ke špičce pro neutrální až agresivnější švih a tzv. widelow model, ideální pro hru z měkkých povrchů včetně bankrů s hodně jemným pískem.

Celý článek...

adi tourTři atributy nerozlučně spojené s novým modelem obuvi adidas TOUR360. Ikonická bota figuruje v nabídce výrobce téměř dvě dekády, což jednoznačně potvrzuje, že s jejím výběrem určitě nešlápnete vedle. Aktuální model, kompletně předělaný od vnitřku až po vnější vzhled, najdete pod označením adidas TOUR360 24. Technologie se opírají i o některé novinky jako TORSION BRIDGE, spajková podrážka THINTECH 7 a polstrování JET BOOST. Jde o vlajkovou loď výrobce, takže použití těch nejkvalitnějších materiálů představuje samozřejmost, obuv dobře padne, vyniká odolností a pochopitelně se opírá o plně funkční technologie umocňující výkon.

Celý článek...

gtUž pět let představují drajvry Titleist tu nejlepší možnou volbu mezi hráči soupeřícími na PGA Tour a DP World Tour. A protože vývoj nelze zastavit, logicky se objevil další zdatný následovník. Na prestižním Memorialu zažila premiéru další generace drajvrů používaných těmi nejlepšími – model Titleist GT.

Celý článek...

Wed4I když se říká "do třetice všeho dobrého", pokud jde o wedge, přichází TaylorMade už se čtvrtou generací Milled Grind (MG4). Opírá se o zcela novou technologii podporující spin, díky čemuž hole nabízejí dokonalou kombinaci kontroly rotace, všestrannosti i pocitu z rány.

Celý článek...

App S62Garmin Approach S62 jsou lehké, chytré GPS hodinky speciálně navržené pro hráče golfu. Na hřišti měří vzdálenosti ke greenu/jamce/překážkám a automaticky zaznamenávají průběh hry. Po připojení bezdrátových čidel umí dokonce sledovat výkon jednotlivých holí a pomocí funkce Virtual Caddie navrhovat, jakou holí máte následující ránu zahrát. Pořídíte je od 11 990 Kč.

Celý článek...

AVX mic

Značka Titleist si dlouhodobě drží výsadní postavení jednoho z gigantů golfového průmyslu. K lídrům patří nejen v segmentu golfových míčků, ale právě těm se budeme věnovat, konkrétně modelu AVX.

Celý článek...

Co 3DCobra má co nabídnout. A to i v segmentu holí, jež rozhodují o výsledku. Známá kolekce 3D PRINTED patrů, čerpajících z úspěchu původních patrů KING 3D, doznala vylepšení, ať už jde o zvuk i pocit, k čemuž přispívá i optimální redistribuce hmoty. Řada zahrnuje celkem osm modelů. Staví na technologii klesajícího loftu, se kterým souvisí konzistentní úhel odpalu i trajektorie, hliníková líc podporuje optimální pocit při zásahu míčku, vysoký moment setrvačnosti přináší stabilitu. Pomocí závaží (od 5 do 25 gramů) se můžete patr individuálně vyvážit.

Celý článek...

Strana 1 z 81

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...