Výbava

Prouzova 700px

x5sSpolečnost, kterou zprvu konkurence mírně škodolibě nazývala „bílými límečky", zastupují špičkové patry Scotty Cameron, reprezentované řadou Phantom X. Sedmička nových modelů patrů Scotty Cameron Phantom X dorazila na prodejní pulty už na jaře, tři další přibyly nedávno. Jedná se o hole typu mallet s novým texturovaným gripem a novou grafikou, společná všem je líc z nerez oceli 303, vyměnitelná závaží v patě a špičce i cena 430 dolarů.

Celý článek...

fenix 7Výrobce těchto sportovních hodinek nazývá model fēnix bez skrupulí kultovním. A my mu musíme dát za pravdu. Ostatně jejich oblibu i funkčnost přesvědčivě dokládá sedmička v názvu. Co všechno novinka Garmin fēnix 7 umí a jak je to tedy s oním soubojem?

Celý článek...

ZX4 SriLetos máte u Srixonu k výběru hned tři sety želez. Kompaktní ZX7 vypadají parádně, nabízejí odezvu typickou pro žiletky, současně přinášejí větší kontrolu a více rychlosti. Úzká horní hrana i spodek lahodí oku, spodek ve tvaru V hladce prochází povrchem. Progresivní přístup k drážkám zaručuje více spinu u skórovacích holí. Wolfram ve špičce napomohl stabilitě.

Celý článek...

ilu-dimply-750Možná to už dnes ani lidé, kteří hrají a mají rádi golf, nevědí, ale v dávné golfové minulosti byly golfové míčky zcela hladké. Až v roce 1905 přišel hloubavý anglický inženýr jménem William Taylor na to, že hladké být nemusí, a přesto budou létat dál. Tehdy vymyslel dimply, tedy důlky na míčku, které vlastnosti míčků změnily poměrně zásadně.

Celý článek...

cpxVětší měkkost a „lepkavost" gumové složky, nový vlastní design zvyšující pohodlí a pomáhající dosáhnout lepšího výkonu. To je v kostce nový grip Golf Pride CPX. Jedná se o nejměkčí grip, jaký tento výrobce uvedl na trh. Právě kombinace extrémní měkkosti s novou technologií přináší výbornou odezvu při odehrání míčku. „Spojení rukou s myslí je v golfu kritické," zdůrazňuje prezident značky Jamie Ledford. „Jsme proto tímto modelem nadšeni, protože nový design a ultraměkká gumová komponenta toto spojení posouvají na novou úroveň. Každý, kdo CPX vyzkouší, okamžitě pocítí rozdíl."

Celý článek...

BodlakJubilejní 150. Open Chmapionship, navíc na ikonickém hřišti v St. Andrews. To si žádá něco speciálního. A přesně podle toho se zařídil uznávaný výrobce sportovní obuvi a oblečení a vyzbrojil Brysona DeChambeau, Gary Woodlanda a Emiliana Grilla kolekcí Puma Lowlands.

Celý článek...

VenTak trochu Bentley. To byla má první myšlenka při pohledu na nový model hodinek od Garminu – Venu 2 Plus. Žádný sporťák cenící ostré zuby, ale taková ta nenápadná elegance, která to však umí rozbalit. Něco mi napovídalo, že tak nějak to bude i s těmito hodinkami. A jaká je realita?

Celý článek...

Ad VicAdidas boty umí. Potvrzuje to i limitovaná edice golfové obuvi s podpisem tenisové legendy Stana Smithe – Stan Smith x Vice Golf. Barevné provedení koresponduje s jedinečnými míčky Vice, a tak máte na výběr z bílé, jasně zelené a zářivé světle červené varianty.

Celý článek...

GliDalší generace wedží PING – Glide 4.0 – se hlásí o slovo. Přináší nižší úhel odpalu a více rotace pro rány z okolí greenů. K tomu si přidejte zdařilý vzhled, všestranné využití, precizně frézované drážky, a hlavně novou líc, napomáhající vyššímu tření a přinášející více spinu a celkově lepší konzistenci.
Pocit z rány vychází z využití karbonové oceli 8620 a elastomerové vložky za lící. Každý detail je konstruován tak, abyste měli šanci snížit skóre. Platí to i pro delší grip umožňující nižší úchop při delikátních ranách kolem jamkoviště. Letošní modely vycházejí ze zaoblenější a kompaktnější podoby, těží z vylepšení přední hrany.

Celý článek...

Strana 1 z 70

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...