kaskada-kurzy-750Také letos připravuje Kaskáda Golf Academy léto plné golfu a zábavy pro děti na Kaskádě, a top formou příměstských nebo pobytových kempů pro začátečníky i pokročilé.

Celý článek...

ilu-junior-bankr-750Oblíbená golfová túra mládeže pokračuje i letos. V roce 2024 se Kaskáda opět podílí na přípravě túry a s hlavním partnerem, společností UAX připravila celou sérii turnajů (dřívější Regionální Moravské Tour Mládeže).

Celý článek...

Spojit golf s dalšími aktivitami, ale také odpočinkem a relaxací, to vše můžete na jednom místě, a to v golfovém resortu Darovanský dvůr. Stačí si vybrat některou z dalších sportovních aktivit, které resort nabízí, a využít nevšední wellnes centrum Vitální svět vybudované ve starém římském stylu. Využít můžete například balíček Happy Golf platný vždy od pondělí do čtvrtka. A co balíček obsahuje? Ubytování na dvě noci se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji Twin, 2krát green fee Happy hours, 100 míčků na driving, to vše za 4340 korun za osobu.

Celý článek...

Mnich-ilu-750Pokud ještě stále váháte, jaké golfové členství si vybrat pro rok 2024, možná vás osloví nabídka Golf Resortu Monachus, který u Nové Bystřice nabízí hru hned na 27 jamkách a členové mohou využívat i další zajímavé výhody, včetně ubytování za zvýhodněnou cenu v Amenity Resortu Česká Kanada. Vybírat lze z několika variant členství od Junior za 7200 korun přes členství Dospělí za 20 900 korun, Senior za 18 500 až po členství Rodina za 17 500 korun na osobu.

Celý článek...

Cihelny-club-750Začátek golfové sezony se nezadržitelně blíží. Udělejte si radost s předstihem a pořiďte si speciální golfový pobytový balíček od neděle do čtvrtka včetně hry na Cihelnách. Vybírat si můžete z několika možností s ubytováním se snídaní na 2 až 4 noci. Balíček dále obsahuje neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, 1krát green fee na 18 jamek na Gary Player Course v Cihelnách Golf Resortu. Nebo využijte Golf Pass a užijte si až týden s golfem i na dalších hřištích v okolí Cihelen, mj. v mariánských Lázních, Kynžvartu, Karlových Varech, či Sokolově.

Celý článek...

ksirovka-green-750Zima, nezima, trénovat se dá se celou zimu stále v areálu Kšírovka. Využívat přitom můžete vyhřívaná a osvětlená krytá odpaliště. Zahrát si lze i na simulátoru a využít Trackman zdarma. Prostě si přijďte zahrát a udržte se ve formě i přes zimu. Už od 15. února bylo spuštěno přihlašování na příměstské tábory s Lenkou, které se konají v Areálu Kšírovka a Hopsálkově v termínech 15. – 19. 7. a 19. – 23. 8. 2024. Dětem ve věku 5 až 13 let budou k dispozici všechna místní sportoviště, dětské hřiště, malá tělocvična a klubovna s kavárnou.

Celý článek...

Cesky-Krumlov-klub-750Ještě pár týdnů si musí počkat golfu chtivý hráči na start sezony v golfovém resortu Český Krumlov. A zároveň už se mohou i těšit na první turnaj sezony, který se odehraje 23. března 2024 a půjde o z podzimu přesunutý závěrečný Turnaj 3 holí. Tentokrát se z něj stane zahajovací. Turnaj se hraje na dvanáct jamek (1 a 3 až 13) a hlavně si nezapomeňte vybrat správné složení tři holí – patr je povinný a pak už je na vás, zda přidáte do bagu wedžku nebo železa. A pozor, hráči 60+ mohou místo železa sáhnout i hybridu nebo fervejovém dřevu. Startovné je 100 korun a turnajové fee 300 korun.

Celý článek...

Kestrany-ilu-750Může se to zdát jako předčasné, ale už dnes můžete přihlašovat své ratolesti na příměstské golfové tábory v Kestřanech. Pod vedením zkušeného profesionálního trenéra Jirky Filipa čeká na účastníky pět dní golfu a množství dalších doplňkových aktivit včetně závěrečného golfového turnaje a sportovních her v golfovém areálu Kestřany. Termíny na rok 2024 jsou 8. – 12. 7. a 5. – 9. 8. Maximální počet účastníků je 8 a přihlašovat se mohou děti vě věku 6 až 14 let, případně starší děti po individuální domluvě. Cena je 5990 korun.

Celý článek...

esplanade-jamka-750Hotel ESPLANADE SPA & GOLF RESORT nabízí nezaměnitelné vzrušení z hraní golfu pro začátečníky i zkušené hráče a zároveň relaxaci obohacenou o wellness a lázeňské procedury. Jedinečné spojení zážitků umožňuje umístění resortu v Mariánských Lázních a zároveň v nádherné přírodě, která dalo vzniknout hned několika oblíbeným golfovým hřištím.

Celý článek...

Strana 1 z 238

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...