Kestrany-ilu-750Užijte si golf a krásnou jihočeskou přírodu v jednom. Vyberte si některý z nabídky pobytů v golfovém resortu Kestřany u Písku. Třeba dvoudenní pobyt s neomezeným golfem pro dvě osoby s ubytováním na jednu noc za 5580 korun. Golfový pobyt obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na jednu noc, neomezený golf na hřišti Golf & Country Clubu Kestřany, žetony na driving během pobytu zdarma v množství 80 míčků na osobu a den, zapůjčení e-cart se slevou 200 korun.

Celý článek...

Ceska-Lipa-pohled-750Přihlaste své děti na golfový kemp v Golf Resortu Česká Lípa. Kemp se uskuteční pod patronací Golfové akademie Petra Janoucha, profesionálního trenéra. V dopoledních hodinách budou děti trénovat dlouhou hru na drivingu, krátkou hru na chippingu a z pískových bunkerů a také patování. Odpoledne děti stráví na hřišti hrou a výukou course managementu. Kemp je určený pro děti od 6 do 18 let a uskuteční se v termínu od 1. do 5. července. Součástí kempu je i tradičná závěrečný turnaj PJ Masters junior.

Celý článek...

Mnich-ilu-750Hledáte-li zajímavou náplň na letní prázdniny pro své ratolesti, můžete využít i nabídku Golf Resortu Monachus na týden plný golfu a zábavy. Navíc na čerstvém vzduch, v úžasné přírodě jižních Čech. Vybírat lze ze dvou turnusů, a to od 13. do 20. 7., nebo od 3. do 10. 8. A co letní táborový týden obsahuje? Každodenní trénink pod dohledem zkušeného golfového trenéra, ubytování na sedm nocí, volné využití tréninkových ploch včetně žetonů na drivingové míčky, green fee v rámci letního tábora na obě hřiště Mnich a Nová Bystřice, další sportovní aktivity a zapůjčení golfového vybavení. V ceně je i možnost složení zkoušky na HCP 54. Cena tábora je 11 290 korun.

Celý článek...

olomouc-klub-750Letní dny přímo vybízejí vyrazit za golfem a užít si třeba několik příjemných dní s přáteli. Golfový resort Olomouc nabízí pobytové balíčky Stay & Play na jednu, dvě, či tři noci v hotelu přímo na hřišti. Od pondělí do pátku můžete využít ubytování na jednu noc za 2390 korun na osobu, nebo na 2 noci za 3890 korun, případně 3 noci za 4990 korun na osobu. Balíček obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, neomezený golf a vstup na tréninkové plochy, 40 míčků na driving na každý den pobytu plus 200 korun slevu na bugy.

Celý článek...

motol-devitka-750Pokud ještě hledáte program na letní prázdniny pro své ratolesti, můžete využít golfové příměstské tábory Prague Golf Clubu na hřišti v pražském Motole. Během pěti termínů v červenci a srpnu, přičemž ten první je 29. července až 2. srpna a poslední 26. – 30. srpna, zažijí děti tréninky s profesionály, hry na hřišti, dozví se něco o course managementu a golfových pravidlech. Těšit se ale účastníci mohou i na opékání buřtů, večerní bojovku a tričko pro všechny „táborníky". Tábory jsou určené pro děti od 5 do 18 let, startují každý den v 8:30 a končí v 17:30. Cena pro členy GCP je 6810 korun, pro nečleny 7310 korun.

Celý článek...

alfredov-750Objevte kouzlo osmnáctijamkového hřiště a zázemí Golf & Wellnes Resortu Alfrédov. Třeba tím, že ještě stihnete měsíční členství na zkoušku platné pro celý červen za 4999 korun. V ceně je totiž neomezená hra a také golfová knížka, v níž najdete slevu ve výši 50% na další vybraná hřiště. Nebo si přijďte zahrát na Alfrédov 26. června, případně 10. a 24. července za akční cenu pouze 350 korun za 18 jamek.

Celý článek...

Kestrany-750Tato letní sezóna slibuje skvělé zážitky pro všechny golfové nadšence. Nedávné úpravy zahrnují modernizaci greenů a rozšíření tréninkových ploch, což zlepší herní podmínky pro hráče všech úrovní. Klubovna byla také zrenovována a nyní nabízí moderní zázemí včetně nové restaurace s nádherným výhledem na hřiště. V průběhu června a července se na hřišti uskuteční několik významných turnajů. Kromě turnajů budou pořádány golfové kliniky a tréninkové kempy, určené pro hráče všech věkových kategorií a úrovní dovedností. Golfové hřiště Písek se tak stává ideálním místem pro letní golfové aktivity, nabízející skvělé podmínky a bohatý program akcí.

Celý článek...

Mnich-ilu-750V letních měsících se zde uskuteční několik prestižních golfových turnajů, včetně národního mistrovství, které přiláká špičkové hráče z celé republiky. Kromě turnajů se budou konat také golfové kliniky a tréninkové kempy pro hráče všech úrovní. Klubovna nabídne různé společenské akce a nově otevřený restaurační prostor s výhledem na hřiště slibuje skvělý zážitek pro všechny návštěvníky. Golfisté se mohou těšit na vynikající herní podmínky díky nedávným vylepšením tréninkových ploch a fairwayí. Na golfovém hřišti Mnich se budou turnaje konat hlavně v letních měsících. Golfisté a návštěvníci mohou očekávat napínavé soutěže a bohatý doprovodný program.

Celý článek...

Kacov-club1-750Přichystali jsme pro vaše malé a mladé golfisty příměstské kempy nabité sportem a zábavou! Vaše ratolesti budou celou dobu pobytu pod profesionálním vedením, užijí si jak golfovou hru, tak i jiné sporty. V případě dobrého počasí i výlet na kolech či rafty na Sázavě.

Celý článek...

Strana 1 z 247

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...