Golf v ČR

Zuska-Jiri-fotosluka-750Hned na svém druhém letošním turnaji kategorie Challenge Tour, kterého se Zuzka zúčastnil a který se odehrál 14.–17. března pod názvem Delhi Challenge v Indii, obsadil Jiří Zuzka po kolech 67, 69, 66 a 71, celkem 273/-15 samostatnou jedenáctou příčku oceněnou šekem na cca 5 500 euro. Vítězný Angličan John Perry, který zahrál o 5 ran lépe, bral cca 44 000 euro.

Celý článek...

zuzka-challenge-750Druhá nejvyšší evropská profesionální série golfistů Challenge Tour pokračuje dvěma turnaji v Indii. Na startu Delhi Challenge (14.–17. 3.) i Kolkata Challenge (21.–24. 3.) bude také současná česká jednička Jiří Zuska.

Celý článek...

kouskova-aramco-florida-750Česká golfistka Sára Kousková obsadila na silně obsazeném turnaji Aramco Team Series na Floridě 12.místo. Na hřišti Feather Sound Country Club v Tampě tak navázala na svůj skvělý start do nové sezóny, kde si aktuálně po čtvrté letošní akci drží průběžnou 13.příčku v žebříčku Order of Merit Ladies European Tour. Prestižní klání, které bylo obohaceno účastí hráček z LPGA, ovládla s výsledkem 12 ran po par Němka Alexandra Forsterling.

Celý článek...

melichova-aramco-750Jana Melichová se zúčastní třídenního turnaje ARAMCO Team Series na golfovém hřišti Feather Sound Country Club v Tampě, USA, který začíná v pátek 8. března. Turnaj disponuje cenovým fondem 1 milion dolarů a opět budou o výhru bojovat hráčky nejen z evropské Ladies European Tour, LPGA ale i zbytku světa. Melichová je připravena na intenzivní 3 dny. "S trenérem Jiřím Němečkem jsme v pořádku dorazili, a i dobře se po jet legu aklimatizovali, ačkoli je jet leg vždy mnohem snazší, když se vracíte na druhou stranu," sdělila Melichová po příjezdu.

Celý článek...

kouskova-kufr-750Sezona 2023 skončila a s ní i můj nováčkovský rok na Ladies European Tour. Pokud jste během roku občas natrefili na pár řádků z mého deníčku, tak víte velmi dobře, že zážitků, událostí, historek, zvratů, pádů i šťastných chvil byla spousta, a že to ve finále mělo i jako správný trhák – dobrý konec. Tím myslím hlavně uhranou plnou kartu na rok následující. Moc si jí cením.

Celý článek...

kouskova-put-maroko-750Golfistka Sára Kousková skončila na turnaji v Rabatu šestá a zaznamenala po svém pátém místě v Indii loni v říjnu svůj druhý nejlepší výsledek na okruhu Ladies European Tour. V marocké metropoli si kromě šeku na téměř 14 tisíc euro připsala také 120 bodů do žebříčku Order of Merit LET, kde jí aktuálně patří 13.místo. Zvítězila Angličanka Bronte Law.

Celý článek...

spilkova-kedy-maroko-750Česká reprezentantka Klára Davidson Spilková má za sebou první úspěšný podnik letošní sezony. Po nezdaru v saúdskoarabském Rijádu se dokázala vrátit ke své hře a obvyklé stabilitě a sama mluví o úspěšném startu. Na jejím oblíbeném hřišti Royal Golf Dar Es Salam (Blue) v Rabatu jí k umístění mezi deseti nejlepšími chyběla jediná rána, kterou ztratila na poslední jamce. Z Maroka si tak z turnaje Lalla Meryem Cup odvezla nejen dělené třinácté místo, ale i první body do celoročního žebříčku Race to Costa del Sol a finanční odměnu.

Celý článek...

spilkova-ilu2-runnacles-750Česká profesionální golfistka Klára Davidson Spilková se po pěti letech vrací na místo, kde získala svůj první velký profesionální titul, když zde vyhrála turnaj Ladies European Tour. Do marockého Rabatu, na hřiště, které dobře zná a má na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Nepovedený start do sezony v saúdskoarabském Rijádu je zapomenut a motivace uspět je pro ni o to větší.

Celý článek...

Zuska-Jiri-fotosluka-750Čtvrtým turnajem pokračuje od čtvrtka 22. února série Challenge Tour, tentokrát již za účasti české golfové jedničky. Díky své kategorii 14 se dostal Jiří Zuska na poslední chvíli do startovní listiny turnaje Nelson Mandela Bay Championship v Jihoafrické republice. Jiří Zuska tušil, že do některých turnajů druhé nejvyšší evropské série bude mít možnost letos nakouknout i bez divoké karty. Současně bylo jasné, že občas bude muset narychlo měnit i své plány. To se stalo právě nyní, kdy se připravoval na novou sezónu na Floridě. Ocitl se však na výhodné pozici mezi náhradníky, a tak odcestoval už o víkendu na jih Afriky.

Celý článek...

golf-new-ilu-750svižným krokem míříme vstříc sezoně 2024, třeba i proto, že bude mít o jeden vrchol navíc. Řeč je pochopitelně o olympiádě. Ta letošní nás zavede do Paříže, tedy do města, v němž golf zažil svou olympijskou premiéru. Nepřehlédnutelně bouřlivé období díky soupeření LIV a PGA Tour ale prožívá i mužský profesionální golf, a protože na konci již PGA Tour nebude jako dřív, rozhodli jsme se nahlédnout do její historie.

Celý článek...

Strana 1 z 183

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...