Cesty za golfem

HoG-750Co všechno spojuje deset nádherných golfových hřišť a patnáct útulných partnerských hotelů v Dolním Rakousku, jižních Čechách a na Moravě? Především nedotknutá přírodní krajina s mírnými kopci, tichými lesními jezery a nekonečnými lesy s obřími žulovými bloky tvoří jedinečný rámec pro ferveje, které ve své přirozené kráse nemají obdoby.

Celý článek...

Poysdorf-750GC Veltlinerland Poysdorf je nejoceňovanější golfový klub Weinviertelu. Rakušané to sem z Vídně mají 45 minut, nám to z Brna trvá stejně dlouho, což je z našeho pohledu mnohem zajímavější. Páté brněnské hřiště.

Celý článek...

Margarethenhof66-750Nejkrásnější tyrolská golfová hřiště jsou obklopena dechberoucími horskými velikány. Prostředí, jaké jinde nenajdete: i proto je místní golf tak žádaný. Když si tady chcete zahrát, musíte se i někde ubytovat. A ideální podmínky v tomto směru najdete v hotelích Harisch Hotels. Ty nabízejí několik možností ubytovat se blizoučko 54 kitzbühelským jamkám, nebo golfhotel v nádherné kulise a s vlastní osmnáctkou u jezera Tegernsee v Německu.

Celý článek...

styria-ilu-750Krátká dovolená v luxusním SPA RESORTU STYRIA v malebné štýrské krajině termálů je ideální pro všechny, kdo rádi spojují pěknou hru a potěšení z wellnessu. Pozice přímo proti hřišti Bad Waltersdorf a všechna potěšení z pobytu v Adults only resortu a z termální vody!

Celý článek...

Korutany-GCD-750Hurá do Korutan! Ze 165 rakouských hřišť jich najdete rovný tucet – a to výjimečně atraktivních – v Korutanech, na slunečném jihu Rakouska. Hřiště jsou trvale v plné kondici, hotely a restaurace také dělají vše pro to, aby vám dopřály pohodovou dovolenou.

Celý článek...

ita-etna-1-750Sopka Etna na talianskom ostrove Sicília podchvíľou dokazuje, že nie náhodou patrí medzi najaktívnejšie vulkány na svete. Správa sa ako vrtošivá nevesta. Určite to bude jej žeravým vnútrajškom. V rezorte Golf & Spa rezort Il Picciolo o tom vedia svoje. Po našej májovej návšteve aj my.

Celý článek...

rak-murhof-golf-750Gruppe Murhof je veliké golfové sdružení vlastnící nebo spolupracující s jednadvaceti rakouskými hřišti. Na třech hřištích jí patří i golfové hotely. Nádhera snídaně v ranním slunci na terase hotelu, obklopené éterickou zelení a nádhernou přírodou. K prvnímu odpališti je to jen pár kroků. Doslova. V Rakousku je jen málo hotelů, které nabízejí tuto luxusní výhodu, ale v hotelech skupiny Murhof to funguje.

Celý článek...

Rak-Kor-Dellach-750Hurá do Korutan! Ze 165 rakouských hřišť jich najdete rovný tucet – a to výjimečně atraktivních – v Korutanech, na slunečném jihu Rakouska. Hřiště jsou trvale v plné kondici, hotely a restaurace také dělají vše pro to, aby vám dopřály pohodovou dovolenou. A čím je golfová dovolená v Korutanech výjimečná? Nezaměnitelným charakterem každého hřiště a partnerskými hotely, které se specializují na golfisty. Samozřejmě také díky všem možnostem, jež vycházejí z jedinečného spojení golfu, vysokých hor a velikých teplých jezer. Fascinující kraj.

Celý článek...

rakousky-golf-750Vážení golfoví přátelé, i letos jsme vám jako každoročně připravili aktualizovanou souhrnnou nabídku rakouského golfu – publikaci Rakouský golf 2023, která byla přílohou posledního čísla Golfu. Příručka je určena všem, kdo mají cestovatelské touhy a nehrají jen na svém domovském hřišti. Rakouská krajina je jiná, hory s bílými vrcholky, velká teplá jezera a spousta i negolfových zážitků. Servis a kvalita hřišť na úrovni, přitom ceny nijak výrazně nepřevyšují ty naše. Mnozí čeští hráči sem jezdí pravidelně. Výrazným trendem je trávit golfovou dovolenou v blízkých destinacích, případně si ji rozdělit na několik kratších kusů – k tomu se Rakousko hodí téměř ideálně.

Celý článek...

Rak-Mondsee-750Dálnice mezi Lincem a Salcburkem protíná krajinu, kde se veliká jezera střídají s horskými pásmy. Žádný Everest a žádné moře, přesto jsou hory dostatečně impozantní a jezera dostatečně smaragdová na to, abyste se cítili jako... přinejmenším jako ve Švýcarsku. A v téhle krajině, nedaleko od našich hranic, je golfu jako naseto. Do sdružení GOLF & SEEN patří 10 hřišť a 19 golfhotelů

Celý článek...

Strana 4 z 60

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...