Cesty za golfem

Rak-Murtal-750Malebné údolí štýrské řeky Mur ve středním Rakousku, dřív pro české golfisty téměř neprobádané, se stalo středem pozornosti našich hráčů od chvíle, kdy začala platit padesátiprocentní sleva s vouchery časopisu GOLF na všech čtyřech hřištích údolí po všechny dny týdne. První návštěvníci si odvezli perfektní dojmy a nemlčeli o nich, takže mezi našinci zájem o Murtal podstatně vzrostl.

Celý článek...

styria-nadhled-750... pak minete Vídeň a půlhodinku před Grazem odbočíte z dálnice. Už jen pár kilometrů pahorkatou krajinou centrálního Štýrska, projedete zdobnou lázeňskou dědinkou Bad Waltersdorf s velikým akvaparkem a jste tam. Adults only Spa Resort Styria, termální hotel s velmi dobrou pověstí. Mistrovská osmnáctka hned za parkovištěm, které je velikánské. Před hotelem dvě husté řady elektrokol – buď je fakt tak velký, jak naznačuje parkoviště, nebo jsou tady často sportovní hosté, nebo to předimenzovali. To jsme se nedozvěděli. Velká hala s recepcí, která může obsluhovat víc hostů najednou. Ten hotel je zřejmě opravdu velký.

Celý článek...

roemer-750Jste dostatečně spontánní a náte možnost utrhnout se na pár dní? Hotel Zum Jungen Römer (u mladého Římana), který stojí u prvního odpaliště radstadského hřiště s unikátní golfovou lanovkou, nabízí do 15. července pobyt pro dva za cenu jedné osoby!
Přenocujete dva, platí jeden!

Celý článek...

djerba-club-750Z bratislavského letiska M.R. Štefánika smerujú túto turistickú sezónu priame linky aj na najväčší ostrov severnej Afriky – Djerba. Láka širokými plážami s bielym pieskom, čistým morom, dobrou kuchyňou. Nudiť sa tam ale nebudú ani golfisti. GC Djerba je označovaný za jeden z najlepších v Stredomorí.

Celý článek...

rak-mondsee-750Byli jsme, navštívili jsme. Velmi doporučujeme. Vynikající základna pro výpravu ke dvěma skvělým hřištím Mondsee a Gut Altentann –členům klubu 18 nejlepších rakouských hřišť The Leading Golf Courses. (Kolem je samozřejmě i řádka dalších hřišť, blízko třeba půvabný Golf Salzkammergut nebo přísný a obtížný Eugendorf.)

Celý článek...

rak-gut-hotel-750Golf s unikátní lanovkou Birdie Jet, možnost projížděk na koni, pravé golf & country prostředí, špičkový hotel přímo na hřišti, hotel, jehož majitel je vášnivý hráč, hotel, kde golfem žijí. Každý, kdo hledá skutečně luxusní golfovou dovolenou, je v hotelu Gut Weissenhof na správném místě: 18jamkové a 9jamkové golfové hřiště před hotelovými dveřmi, pokoje, ve kterých se budete cítit dobře, skvělé wellness, vynikající jídlo a pití, které si vychutnáte, a prostředí, které vás zve ke snění. Exkluzivní prostředí a rodinné kouzlo v ceně.

Celý článek...

weitra-ilu-750Pro ty, kdo nevědí, Weitra je krásné lesní hřiště jen kousíček od Českých Velenic. Oficiálně se jmenuje Hauschachen podle zdejší výletní oblasti a u města Weitra jen leží. Jednou z neopominutelných lákavých záležitostí pro naše hráče je možnost využití voucherů 2=1 po všechny pracovní dny!

Celý článek...

r-golf1-750Znáte rakouské hřiště Gailtal? To je to hřiště, které před lety s velkou slávou otevíral sám slavný Gary Player. A hned u něj stojí příjemný levný hotýlek Weidegger Wirt. Při výpravách za novou golfovou inspirací jsme narazili v Korutanech, na samém jihu Rakouska, na příjemný a ne drahý venkovský hotýlek přímo u hřiště Gailtal, nedaleko Nassfeldu, známého předvším z lyžování.

Celý článek...

Bahrain-18th-club-750Krajinám okolo Perského zálivu je z neba dané. Bohaté ropné zásoby z nich stvorili svetové veľmoci rozvíjajúce sa v posledných desaťročiach nevídaným tempom. Vrátane turizmu a golfu ako jeho súčasti. Popri Dubaji, Katare, Abú Dhabí, Ománe či Saudskej Arábii je ostrovné kráľovstvo Bahrajn trpaslíkom. Neprávom však opomínaným.

Celý článek...

Seefeld-750Už po dvanácté vydal časopis GOLF ročenku rakouského golfu. 120 stránek inspirace: výběr hřišť, hotelů a turistických oblastí, kde je o nás opravdový zájem, vyjádřený zde jejich inzercí. Našinci sem proudí za kvalitními hřišti uprostřed scenérií hor a za nefalšovanou rakouskou pohostinností. Předplatitelé najdou ročenku přiloženou k aktuálnímu vydání, všichni ostatní si ji mohou celoročně prohlížet na webu našeho časopisu www.golfinfo.cz a každé pondělí v Golf News. Ročenku si ponechte, může vám posloužit dlouhodobě, je zde spousta skvělých tipů na hru a ubytování, konkrétní nabídky a balíčky, kde můžete podstatně ušetřit. Golf je o poznávání...

Celý článek...

Strana 1 z 61

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...